Duben 2012

Poslední odzvonění

26. dubna 2012 v 20:46 | ich |  Texty(mé kecy:)
Zítra bude největší nával... poslední dobou v Brně potkávám i ve večerních, i ve velmi brzkých ranních hodinách podivné masky. Že chtějí peníze poznávám podle kasiček a nepřirozených úsměvů. Co to je vlastně za den? Každá škola určí jený den... prý má být "bláznivý". To byla jediná definice, kterou mi dokázalo říct víc lidí. Co znamená "bláznivý"? Znamená to, že máme vysypat peníze někomu, kdo za ně večer půjde chlastat? Proč raději nejít na brigádu a nevydělat si je? Asi mi odpovíte, že jste přece loni a předloni a taky předpředloni solili vy... aha... to je právě ono, nechcete přerušit řetězec, protože byste zrovna vy byli znevýhodněni. To, že vybírají vstupné na školu... to je konec... to, že si za to můžete něco koupit... to už je lepší, ale to, ajk chodí po městě a dělají bugr, vybírají jen proto, abyste mohli projít, nebo aby vás nechali na pokoji... tak kde to jsme???

Invaze? Invaze!

25. dubna 2012 v 11:43 | ich |  Texty(mé kecy:)
Tož upírci, vlkodlačíci, zombíčci, prostě všichni drahouškové!

Chtěla bych uspořádat takovou menší akcičku. Poslední dobou hrála kometa v Brně. Brňáci jistě ví, o čem mluvím. Bitky, narvané náměstí, šaliny, fanatizovaně kráčící davy... Přehání to. Hafo. V šalině si už nemůžete povídat s kamarády, protože se najdou neslušní cestující. Mají jakési dresy, všichni vypadají stejně, většina ještě má vyholené hlavy. Kolikrát řvou nějaký slova, který nedávají smysl, bez hlubšího významu - jeden zakřičí "kometá" a zbytek šaliny "Brno" a pak... prej "tak to jste všihni komeťáci, tak si zatleskejte". To si jako mají tleskat za to, že umí křičet? Hele, to umí každej pi*us. Už když se dítě narodí, umí křičet. Hm. Nepamatuju si na nikoho, kdo by třeba nebyl postižený, aby jen tak křičel v šalině. Jenom ti lidi se mohou tak chovat, je to oprávněné. Prostě nemám ráda nikoho, kdo se nechová slušně. Když to neumí, ať vypadne, nemá ve solečnosti lidí, kteří to umí a dělají, co dělat. A platilo to tak vždycky.

Prostě mě jen tak napadlo, že bychm udělali takovej menší sjezd a pár hodin jezdili brněnskýma šalinama... křičeli to co se nám zrovna zlíbí, mlátili třeba vlasama, obtěžovali lidi... a pak se hájili tím, že děláme přece jen to, co dělají ti zas*aní komeťáci. Uvidíme, kdo s koho. Uvidíme...

Kouzelná flétna

23. dubna 2012 v 21:26 | ich |  Texty(mé kecy:)
Tož k maturitě mám znát u jednoho autora obsah jeho jednoho díla. Jej. K maturitě z hudebky, samozřejmě.

Čtěte!!! Rasismus???

18. dubna 2012 v 21:11 | ich |  Texty(něčí)

Áááááááaaaa...

Cože??? Nemohu uvěřit svým očím... Dočtěte do konce ten článek...

Ten konec mě mile překvapil. Ale ta fakta... to snad není možné...

Ano: "Vždyť přece když se někam chci přestěhovat, tak si vyberu zemi, která je mi blízká a která neuráží mé cítění. A když už, tak prostě respektuji zvyky a kulturu dané krajiny. Podotýkám, že mi nejde o žádné zabíjení ani vystěhování muslimů. Jde mi čistě o pokojné žití a o zachování evropské kultury. Jenže něco takového není možné bez respektu a sebereflexe i druhé strany."

Ano! Má pravdu! Má pravdu!

Mám napsat seznam věcí, co MĚ uráží??? Páni, toho by bylo. Mohla bych schválně vyjmenovat všechno. A co by se stalo?? Nic... proč by se vzrušovali... vlastně... Ano! Stalo by se! A hafo věcí! Obvinění z rasizmu minimálně! Kua! Co to je?? Jsme fakt v blázinci, který řídí naši bývalí klienti...

Rasismus... všichni tam nahoře se bojí toho označení jako ve středověku označení "čarodějnice"!

Tak raději Čecha odsoudí za vraždu dvacet let, za stahování hudby doživotí... a když už su u toho, tak abych nešířila nějaké spekulace (tohle opravdu vím), roma za (úmyslnou) vraždu dva roky v podmínce...

KDE TO JSME???

(tuším komentáře typu: sama seš rasistka, neotravuj nám život, jsme rovnoprávní, člověk nemůže za to, jak vypadá, jsem kosmopolita, buď taky, seš egoistka, náhodou je fajn, že si řeknou, co jim vadí...)

(mám miliardu odpovědí, ale vy byste ten článek nečetli celý, jak by byl dlouhý!!! Diskusi si klidně začněte, pokusím se nezasahovat)

Dvě tváře

14. dubna 2012 v 23:52 | ich |  Vtipný věci
Kolik z nás má více taváří? Aneb otázka, na kterou každý odpovídá popisováním svých sociálních rolí.

Ale kvůli tomuto tu není tento článek :D

Všiměte si všech detailů :)


Samčí drobeček : )

1. dubna 2012 v 23:11 | ich |  Texty(mé kecy:)
Tož budeme mít nový přírůstek : )