Únor 2010

Lacuna Coil - I Like It

26. února 2010 v 15:22 Metal
Tenhle videoklip mi někdo doporučil, ze začátku se mi to hodně líbilo, později už ani moc ne, ale konec byl též pěknej.

Určitě je to něco pro ty, kteří "SE NEŘADÍ DO ŽÁDNÉHO STYLU" "POSLOUCHAJÍ JEN TO CO SE JIM LÍBÍ" a "OBLÍKAJÍ SI JEN TO CO SE JIM LÍBÍ".

Naopak, některé "vyhraněné" by to mohlo odradit, ale stejně doopručuji zhlédnutí:)


Vznik Headbagingu

21. února 2010 v 22:48 | ich |  Metal
Tož nebude to žádnej zkopírovanej článek z Wiki, ale ani to nebude nic světobornýho, jen to, že sem dneska byla na vystoupení kamarádky Zuzanky pod jménem Tanec 1001. noci. Byly to břišní tance na mnoho způsobů, konkrétně Zuzanka tancovala DarkFushion na I Walk Alone, což se mě a panu švagru líbilo nejvíc. Nejvtipnější byl uvaděč, kterej vypadal, že buď je tak extrémě nervózní, nebo to ještě vůbec nečetl :D:D:D. Bleptal tam nějaký blbosti a my se jen uchichtávali. No a taky tam bylo spoustu maminek s dětmi, které se tam evidentně nudily:D:D:D.

Ale abych se vrátila k původnímu tématu:D. Jedno číslo bylo sestaveno z celkem mladších a ten chlap tam řekl, že se to jmenuje KHALEEGY... a vzniklo to buď tisíce let před naším letopočtem nebo v africe :D ale je to tanec z oblasti perského zálivu. A že ho tančí pouze ženy pro ženy. No a v překladu je to tanec vlasů... Tak sme se na sebe tak s Filipem podívali a prej: "Myslí tím jako headbaging?" :D:D:D

A ono jo, teda celkem, na začátku tam párkrát hodily ze strany na stranu vlasama a pak jely na různý velbloudy a tak, ale pak to začalo vypadat jako jemný pogo(jako fakt jen jemný) a jedna holka tam stála uprostřed a motala se okolo své osy a ostatní po ní "házely své vlasy" :D a pak všichni spadly na zem. Ta co byla uprostřed vypadala celkem sjetě:D

Takže tady máte myslím jeden z prvních důkazů o headbagingu a su fakt šťastná, že na to nepřišli zase číňani :D

Arch Enemy - Nemesis - Live in Japan (2008)

21. února 2010 v 0:28 Metal
moc pěkný záznam :)


Proč zrovna tenhle den? Na co je Valentýn?

14. února 2010 v 18:00 | ich |  Texty(mé kecy:)
Po delší době se opět hlásím, tvorečkové. Tentokrát mám chuť na úvahu o dnešním dni. Inspirovala mě Oroniel svým článkem(http://oroniel15.blog.cz/1002/valentyn-svatek-vsech-depresi)

Když se ženský nudí... xD

5. února 2010 v 23:14 Vtipný věci
Tak myslím, že
k tomuhle videu není co doda

Vtipy o violistech:D

2. února 2010 v 23:06 Vážná hudba
Tož tu sem našla vtipy o violistech... zasmějte se :D (myslím, že opravdu víc dodávat nemusím:D)


Sen o školním zájezdu

1. února 2010 v 22:20 | Ich |  Mé sny:)
Byli sme zhruba na týden asi v cizině. Měl to bejt jakejsi výměnej pobyt. Ale byla tam škola, která byla naše. Asi šest nocí sme měli přespávat u někoho a na poslední noc sme šli do školy.