Prosinec 2009

Vánoční :D:D:D

26. prosince 2009 v 22:08 Básničky
Když šuká sob soba,
mají radost oba.
Santa pláče, volá na ně:
Kdo potáhne moje sáně?
Na saně ti, Santo, jebem,
letos nikam nepojedem.
Roznes zprávu celým světem
a vyřiď od nás všem dětem:
Žádný dárky nečekejte
a radši si zašukejte.
Kdo šuká, ten nezlobí,
tak se radost násobí..

:D:D:D

Na kus řeči :D

25. prosince 2009 v 21:30 | ich |  Texty(mé kecy:)
Tož sem se tu zastavila. Nechce se mi psát nějakej článek o tom, ať si prožijete krásný Vánoce, bo... už ho napsali snad všichni.

Nechce se mi vypisovat, co všechno sem dostala, bo podle mého názoru Vánoce nejsou jen o dárcích.

My jsme se, jako jedna z mála škol, museli 21. a 22. učit. No je to zavádějící, bo prváci šli ten první den do kina na cosi a druháci a třeťáci šli na úplně božskej film - Náš vůdce(Die Welle)


O tomhle filmu moc neřeknu, snad jen to, že sem si ho zařadila na první příčku ve své oblíbenosti(je aktuální a poučný).

též k tomu dodám malinkou perličku: na konci je tam jeden kluk, kterej míří ne toho profesora pistolí... po nějaké době ho přemluví, ať tu zbraň sklopí. Tak to udělá a pak začnou něco kecat mezi sebou. Do toho řekl jeden kluk(Drahoš) od nás ze třídy: "A teď se odpráskne!" ale oni dál kecali. Tak Drahoš říká: "Ne? To je srab!... měl by se zastřelit..." a za chvilku si ten kluk narval tu bouchačku do huby a střelil. Byla to vteřinka a do toho zmatku potom začal Drahoš vykřikovat: "Já to věděl! Já to říkal, že se odpráskne!" :D:D:D

No a já abych to zbytečně neprotahovala, jen se zmíním, že když sem šla 22. večer spát, cítila sem, že sem nachlazená a 23. už to bylo fakt hrozný. Kašlu jako kdybych měla vykašlat vnitřnosti a spotřebovala sem už celej ten pakl kapesníčků(jak je v něm deset normálních balíčků) za dva dny. Přesně:D.

No a nezbývá mi než dodat:

Net mi zabíjí čas

16. prosince 2009 v 16:10 | ich |  Texty(mé kecy:)
Zdravstvujte, lidi:D

Tož se omlouvám, ale jelikož na tom nejsem dobře se známkama, maminka se rozhodla že mi dá dvě možnosti. Zatrhnout mi věci, co mi zabírají čas, který bych mohla věnovat učení. Tak mi napřed dala na výběr, a pak, když sem jí ěkolika způsoby vmetla do tváře že to prostě nejde, víceméně ustoupila.

Tím pádem se omlouvám, ale tohle bude nejspíš poslední článek na nějakou dobu, nebo pokud se tu nějakým způsobem ocitnu, něco sem hodím:)

Vaše Selin:F

Van Canto - Wishmaster

14. prosince 2009 v 21:49 Metal
Tak dnesk sem si konečně poslechla tuhle alternativní verzi hudby. Je to fakt něco brutálního. A to neříkám jen tak a myslím, že se na tom shodnem, až si to poslechnete i vy:D

Je to zpěvačka, další čtyři zpěváci a bubeník. Toť vše:D.
(jo a mají k tomu vlastní videoklip:D)


11.12.

12. prosince 2009 v 23:01 | ich |  Deníček
Pátek

Billy Talent - Rusted from the Rain

12. prosince 2009 v 20:43 Metal
Tahle písnička se mi strašně zalíbila už jen tou jednoduchou melodií a později i tím krásným hraním se slovy(Left here to decay, I don't feel any pain, I'm rusted from the rain). Jinak ten text sám o sobě je taky skvělej:) no videoklip je takovej zvláštní, ale líbil se mi(též je vtipnej Benjamin s těma svejma výrazama:D)

10.12.

10. prosince 2009 v 23:22 | ich |  Deníček
Čtvrtek

Tož musím začít jedním z nejsilnějších a jedním z nejčerstvějších zážitků:D.

Promo fotky

7. prosince 2009 v 16:37 Cradle Of Filth
tu sem sehnala pár moc krásných fotek:)
Část IX. - Kříže a svěcená voda

5. prosince 2009 v 23:25 | ich |  Články o upírství
Tady tyto svaté věcičky mají dva, celkem se shodující důvody.

Ježiš, bojte se prasečí chřipky

3. prosince 2009 v 23:08 | ich |  Texty(mé kecy:)
no tak se z teho všichni poserte nebo jak libo:D:D:D

Nový metalshop!!!

2. prosince 2009 v 18:19 Metal
Pozor, pozor, objevil se nám tu nový metal e-shop!!!:D

teprve začínají, ale myslím, že až to rozjedou, bude tam spoustu skvělých věcí, které třeba jinde neseženete(například tam mají mikinu s Blackmore´s Night!:D)
a sledujte co dalšího nabízejí:

Sirenia - The Other Side

2. prosince 2009 v 17:09 Metal

(všimněte si Moničiných krásných bot:D)

Sen o Silvě mamince

2. prosince 2009 v 16:04 | Ich |  Mé sny:)
Tož začalo to nějak divně, ale pamatuju si, že sem byla v nemocnici(porodnici?) a čekala sem na Silvu, která rodila. Za chvilku přišel Tomáš(její manžel) a začali sme si povídat. Bylo na začátku školního roku a já měla mít 7. září narozky(normálně je mám 7. 6.). Tak sem mu řekla že bych chtěla mít oslavu a že ho i Silvu zvu a tak a pak nás napadlo že by to mohlo být jak měla Silva narozky a tak sme naplánovali pařbu na víkend. Taky sem se ho zeptala jestli tam nechce jít.
"Ne, to je dobrý." odpověděl:D:D:D
Nejvíc mě dostala věta, kterou pak řekl: "Hele, já půjdu čůůůrat, pak vás najdu.":D:D:D
Za chvilku vyšlo několik sestřiček a mě zavedly na pokoj, kde Silva už byla. Ten pokoj nebyl celej bílej, ale bylo tam spoustu barev, oranžový závěsy, zelený stěny(pastelový barvy)… Silva seděla na posteli ve svým pyžamu(:D:D:D skvělej výjev) a čekala na mě. Přivítaly sme se a sedly sme si na jinou postel, která byla prázdná a povídaly sme si. Navrhla sem jí tu pařbu a hlavně jestli by mi s ní pomohla. Tož souhlasila a zapředly sme se do rozhovoru na toto téma. Za hodnou dobu přišel Tom a nějaká paní, která tam taky měla bydlet. Byl to tří-lůžkáč a asi nadstandard. Seděli sme na Silviné posteli a ta paní nám vyprávěla.
"Bylo takhle pět dětí, tři děvčata a dva kluci. Ten jeden se jmenoval Černoch a ten druhej Juroch. Vypravili se na koupaliště a že hoši budou závodit. Juroch se trošku zdržel a přišel za ním malinký skřítek a ten mu povídá "Poslyš, Juroch, ty bez Černoch nemůžeš…"" to už sme se dusili smíchem. Nešlo to nijak zastavit. Tak hrozný skloňování, když sme byli v trošku dobré náladě, to bylo hlavně na mě moc. Po chvilce, kdy už se Silva trošku zklidnila, ale já ležela na podlaze neschopná se ani nadechnout, se ke mně natáhla a plácla mě po zadku, abych se mohla aspoň nadechnout. V tom přišel do pokoje Dracula a viděl jak mě Silva flákla a zprudka se nadechl, že jí něco poví, ale pak si uvědomil co je se mnou:D. Sesbíral mě ze země, položil na volnou postel a utřel mi slzy smíchu. Na Silvin nápad s umělým dýcháním, sem myslela že umřu smíchy:D:D:D. Minimálně se udusím. Dracula mi ale pomohl od smrti:D:D:D. Do pokoje přišla sestřička, na kterou před chvílí Silva zazvonila. Hned šla k nám, zjistit co se mi stalo. Draculu ode mě odtrhla a že mě vezme na vyšetření. Když sem jela po chodbě na té posteli vyběhl Dracula, jestli nemůže nějak pomoct, nebo jenom přihlížet. No nemohl:D:D:D. Na tuto část se nějak moc nepamatuju, pak si jenom vzpomínám, že mě už oblečenou do nějaký hnusný komunistický a navíc zelený košile dovezla zpátky na pokoj. Když se mě všichni ptali co mi je, musela sem se přiznat že nevím. Začali se teda vyptávat sestřičky. Ona se jen zeptala jestli jsou moji příbuzní. To museli všichni přiznat že ne. Dracula se ale hájil, že je můj přítel.
"Tak to návštěvní doba končí o půl sedmé, budoucí tatínku." Odpověděla mu a odešla. Nikdo se ani nepohnul jenom všichni zírali na místo kde předtím byla. Asi za minutu sem to ticho už nevydržela a dostala šílenej záchvat smíchu. Silva s Tomem se přidali. Dracula vstal s blaženým úsměvem a šel za mnou.(zahrnul mě polibky a sladkými slovy, že sem úžasná a krásná a jak mi to sluší a a a… jako ve snu:D:D:D) Ta paní co tam byla řekla že jde na kafe. Silva řekla že se asi půjdou podívat na potomka(nevím co to bylo:D). Jak odešli, skončila sem polibek a pozvala Draculu na tu pařbu. Hned mi to zamítl, že by se tam nesměl pít alkohol. Nato přišla sestřička, že je po návštěvní době a Draculu nemilosrdně vyhodila. Za chvilinku se vrátila Silva a začaly sme diskutovat na nové téma. Pařbu sme stihly ještě přejmenovat na miminkovskou párty a přeložily ji na neurčité datum zhruba za rok, aby tam to moje pořád nespalo.
Víc si bohužel nepamatuji.