Září 2009

The Poison

25. září 2009 v 20:00 diskografie
CD: The Poison


Část V. - Stříbro

24. září 2009 v 20:00 | ich |  Články o upírství
Další legenda o mocném stříbru. Ale to je přece těsně vedle! Díky stříbru se dostáváme k vlkodlakům a né k nemrtvým. Ale bohužel sou tací, kteří mezi tím nevidí rozdíl. Těm bych doporučovala aby si přečetli nějaké články, bo tohle je asi stejný rozdíl jako mezi kočkou a psem.

teď se mi vybavuje film Underworld, kde mezi sebou tyto dvě rasy válčily a téměř hned na začátku tam vlkodlaci měli střely ve kterých bylo nějaký ultrafialový záření… no prostě to hlavní co může nemrtvé zabít. A nemrtví si zase opatřili střely s tekutým stříbrem, protože tuhé kulky normálně vytáhli a tady "neměli co vytahovat."

Tož ale vrátím se k tomu článku, kdy sem se zmiňovala o té teorii o zrcadlech. Dále bych se zmínila že stříbrné kulky opravdu dokáží nemrtvého zabít. A dodám, že nejen stříbrné. Dokáží nás zabít jakékoli kulky… ale je tu háček… museli by ste se strefit:D. A to by se vám nemuselo podařit.

Podle mě stříbro nijak nemrtvé neovlivňuje… třeba je to proto že je tu spostu jidí kteří si nás pletou s vlkodlaky:D

Přeji klidnou a ničím nerušenou noc,
Vaše Selin:F


Část IV. - Zrcadla

22. září 2009 v 20:00 | ich |  Články o upírství
Takže zase budu vycházet z lidové moudrosti že nemrtví nejsou vidět v zrcadlech. Hodně často bývá v podobných románech, že někdo byl u zrcadla a něco dělal(ať už opět v Bram Stockerova Draculovi - tam byl Jonathan a holil se) a najednou za sebou slyšel nemrtvého, ohlídl se a on tam byl. Ale v zrcadle jako ve zpětném zrcátku ho neviděl.

Tož tady si to lid vysvětluje tak, že v zrcadle se odráží obraz duše a věří tomu, že nemrtvý nemá duši.

Můžu vám ale potvrdit, že jsme vidět v zrcadlech, ale asi tak v 98% případů. Když to tak říkám, ostatní to vysvětlují asi takto. Zrcadlo samo o sobě je vyrobeno asi takto: je to sklo asi půl centimetru tlusté a na něm je vyhlazená teňoulinká vrstvička kovu. Dřív se tam dávalo stříbro, ale jelikož to bylo moc drahé, stříbro se vyměnilo levnějšími kovy, jako třeba je třeba měď a tak. No a to že se v těch dvou procentech není nemrtvý vidět je jako že to jsou zrovna ty zrcadla která mají na té zadní straně stříbro. A tak se dostáváme k dalšímu dílu:D.

Přeji klidnou a ničím nerušenou noc,
Vaše Selin:F

Taylor Swift - Love Story

21. září 2009 v 20:00 Texty písní
Tož když sem byla u kamarádky, ukázala mi tohle jako naposto úžasnej videoklip a strašně nad ním slintala. Je pravda, že ten chlap vypadá fakt dobře, ten příběh je taky úžasnej, ale... asi každej ví, že něco takového nikoho bohužel nemůže potkat... a vím, že si to vetšina holek přeje... jenom nechápu, proč sou kluci tak slepí... kdyby se chovali tak jak by holky chtěly, měli by jich kolem krku milión. Ale takhle musí holky vybírat jenom z těch horších variant...


Na soustředku

20. září 2009 v 21:14 | ich |  Texty(mé kecy:)
Hej lidi, dneska sem se vrátila ze čtyřdenního soustředka v Prudké... (se sborem)

no to bylo skvělé... vakt extraextra:)

Loni to už bylo skvělý, ale letos to bylo iščo lepší, bo loni sme teprve jako nováčci zapadali do té velké rodiny a teď už sme byli její součástí a přijímali ty nové:)

No já si vydobila náš loňský (jediný) pětilůžkáč. Tož sme tam byly: Zuzanka(ta tedy přijela až v sobotu ráno), Nikolka, Anežka, Kája a moje maličkost. Jak sme tam přišly hned sme začali přestavovat na loňské letiště. Popadla sem stolek a jelikož sem měla strašnou radost že nám to tak krásně vyšlo dělala sem u teho strašně moc konin... no jestli Anežka zveřejní fotky, dám si je sem:) Jak sme odsunuly i tu nejkrajnější postel a zjevila se nám pata stěny... s Nikčou sme padly na podlahu a fakt nás neodlepil ani... teď mě nic nenapadá...
to co bylo dole u stěny... byla ta děravá pletená ponožka a v naprosto stejným stavu jak sme ji tam loni našly:D:D:D

No to je jen úvod, teď mám spóóóustu práce kterou fakt potřebuju udělat ještě dneska a ještě dneska bych chtěla jít spáti... ono se totiž nějak jakože stalo, že za ty tři noci sem naspala 2+6+3 hodin:D:D:D

Jo a ještě poznámečka, zítra k nám přijedou srbi, tož to bude velice zajímavé, protáhnem je těma nej(dááárk:D)temnějšíma koutama Brna:D:D:D to budou zírat:D:D:D a ještě nějak zkusím té mé barbínce říct aby si do Brooklynu nebrala jinou barvu než černou... :D:D:D:D:D:D:D ta se posere:D:D:D no vlastně všichni:D:D:D

Tož zatím se mějte krásně, asi sem dám pár pěknejch písniček a videoklipů, ale nebudu tu asoi po celý týden, takže až odjedou, napíšu:)

Vaše Selin:)

Finntroll - Trollhammeren

15. září 2009 v 21:22 Metal

sice to je tak trošku o ničem, ale...

Tanga s Childrenama!:D

14. září 2009 v 21:52 | ich |  Children of Bodom
Hej, toto co sem teď našla mě úplně dostalo!:D:D:D

Karl Logan solo

14. září 2009 v 21:18 Metal12. 9.

14. září 2009 v 19:23 | ich
Sobota

Tož měla sem zajímavé sny a bylo na nich vidět jak se mi do nich zrcadlí realita. No to se kdyžtak rozepíšu jindy.


Názor na Gotické oblečení:D:D:D

8. září 2009 v 21:14 Gothic
Hej lidi, já nemůžu:D:D:D

Lacrimosa - Allein zu Zweit

8. září 2009 v 20:44 Metal
Tu je nádherná písnička, kterou sestra hrozně miluje:D:D:D
(myslím že v textu je něco jako(překládala mi to sestra) Tanči se mnou po celý život...)


Amon Amarth - The Pursuit Of Vikings

8. září 2009 v 19:04 Metal
Když oni tak krásně hážou hlavama:)


Část III. - Fotoaparáty

6. září 2009 v 22:39 | ich |  Články o upírství
Tento článek sem založila na několika jiných článcích, které sem přečetla... no docela dávno...

Korpiklaani - Keep On Galloping

6. září 2009 v 18:22 Metal
Tož tohle je jako stvořené pro ochránce přírody, jen si představte ten dav, jak si oblíkne jejich trička a vykročí do ulic s obrovskejma transparentama na záchranu lesů:D:D:D


3.9.

4. září 2009 v 22:56 | ich |  Deníček
Čtvrtek

Tož dnes bylo na dopoledne naplánováno uvítání občánků:D:D:D

Jsme s Blackwish jeleni?

4. září 2009 v 21:20 | ich |  Texty(mé kecy:)
Tož jsme byly s Blackwish venku,


2.9.

3. září 2009 v 21:36 | ich |  Deníček
Středa

Tož dneska smeuž měli mít burzu učebnic, a jelikož sem se na to minulého večera vykvákla, stihla sem si je nachystat ještě ráno:D.

1.9.

3. září 2009 v 17:29 | ich |  Deníček
Úterý
Tož vám musím povědět o první školním dnu po prázdninách, což?:D:D:D, sice trošku později...:D