Leden 2009

Nahraný:)

31. ledna 2009 v 22:40 | upírka Pája (Selin) |  Van Helsing
Tak už to mám konečně pod palcem. Už mám konečně ten úžasnej film celej nahranej do komplu, takže z něj budu moct dělat videa, jak se mi zlbí:) Nekažte mi to, su tak šťastná:)


For Selin?!

31. ledna 2009 v 13:45 | upírka Pája (Selin) |  For/vzkazy

Našla sem pod posledním článkem tento komentář:


[2] Selin, 31.1.2009 13:23

oroniel je kráva


Nadmíru mě nasral, abych to tak řekla... protože se tu někdo za mě vydává a ještě k tomu navíc uráží mé kamarádky, což nestrpím. Takže bych doporučovala, aby se ten dotyčný rozloučil s mou přezdívkou, nebo se pozná s backlistem...

All I Need

31. ledna 2009 v 11:52 | upírka Pája (Selin) |  Within Temptation
Další povedenej videoklip, kterej se nedá nějak s určitostí pochopit, což se nemusí všem líbit. Mě se to líbí:) a ta ubrečená baletka je moc pěkná:)

Jsem - 1. místo

30. ledna 2009 v 19:00 | upírka Pája (Selin) |  Jsem
Takže vám všem, co jste pro mě hlasovali moc a moc děkuji, díky vám jsem vyhrála v té SONB na tomto blogu.

A tady sem dostala diplomek:)

moc děkuji:)

Vlk a kůzlátka

30. ledna 2009 v 16:56 | Nevím |  Vtipný věci
Jde koza do města a říká kůzlatům:
"Když někdo bude chtít jít dovnitř tak se zeptejte na heslo. Heslo je - polib si vemínko."
Vlk to zaslechl a jak koza odešla, hned zaťukal. A řekl:
"Kůzlátka otevřete! Já jsem maminka."
A to nejchytřejší se zeptalo:
"Jaký je naše heslo?"
Vlk řekl:
"Polib si vemínko."
A kůzlata:
"A ty si polib prdel my máme kukátko."

29.1.

29. ledna 2009 v 20:42 | upírka Pája (Selin) |  Deníček
Čtvrtek

Po dlouhé době sem se dnes rozhodla navštívit školu...

A to z důvodu vysvědčení a divadla, kam sme pak šli.

No tak určitě chcete vědět, jak se tahle blogerka učí, abyste ji mohli pěkně zdrbnout:) Tak abyste pochopili... na školu sem tohle pololetí totálně srala. Když sem asi tak před dvouma rokama ještě četla dívčí románky, tak témeř ve všech bylo, že ta holka se špatně učila, nebo něco podobnýho. Vždycka sem si to přála vyzkoušet, abych věděla jaký to je, takhle dlabat na něco, co předtím bylo téměř svatý a nestávalo se, že bych na výzo měla víc než tři dvojky a dvě trojky. Ono to v těch románcích bylo pak tak krásně popsaný, jak se ta holka zlepšila, našla si kluka, rodiče se dali dohromady, zhubla a tak dále a tak dále... a jelikož, protože ty výza byly strašně důležitý k přímačkám, tak sem se na to jednoduše vysrat nemohla. Ale teď sem měla přímo prvotřídní možnost! Třídní nám hned řekla, že známky za první pololetí sou relativní a že ona chápe, že je to přechod ze základky a kdesi cosi. No tak jak sem se "vynasnažila", tak taký mám výsledek:)

jedničky - jedna, z hudebky:)
dvojky - pět(matika, zeměpis, ruština, tělocvik a IVT)
trojky - pět(čeština, Zsv, dějepis, chemie a biologie)
čtyřky - dvě(fyzika a angličtina)

no k těm čtyřkám... Tak mě tak napadá, že z těhle předmětů asi lepší nezískám, můžu se snažit mít víc jedniček a tak bude možná za rok asi jako 1114111141111, což bude teprve vtipnýxDxDxD už se těším:D

No a do divadla sme šli na Strakonickýho dudáka, hráli to ti samí, co sem to viděla loni, nebo kdy to bylo, a Švanda byl zase moc hezkej, tak sme ho s holkama sdrbly:) Taky byl úžasnej, jak nakonec tam přiběhl a jak se ukláněl, měl totiž dlouhý hnědý vlnitý vlasy(naprosto luxusníxD), tak do toho předklonu tak energicky hodil tou hlavou... no to se mu povedlo:)

Taky bylo moc zajímavý jít do divadla a téměř všechny z hlediště znát:) Byly sme s holkama v lóži hned vedle třídní, takže sme nemohly dělat bordelxD. No dole byli ti nejstarší a ke konci sme mohli sledovat několik malých modře svítících objektů... si hráli na mobilu:) taky dole před začátkem stáli tři metloši,(Salám, Modráček a ještě jeden) všichni měli červenou košili a černej oblek. Vlastně všichni kluci měli černej oblek a byl to moc nádhernej pohled takhle jít potom po škole a vidět tolik té krásné barvy na spoluskolužácích:) No ti tři tam stáli jak tři svatí:) A ještě mi Zuzanka vyprávěla recenzi o Řetízkovi - prej když byla přestávka, tak tam nebyl, když se zhaslo, tak se tam zjevil a když to končilo, tak tam taky nebylxDxDxD Ale mrzelo mě, že sem dneska nepotkala Jonnyho a Jacka a tak dále, tu naši sebranku se sboru... škoda no... Ale za těch posledních pár dní co sem nebyla ve škole si to jistě všichni mocmoc užívali:) No určitě a aby neměl Lukáš blbej den, tak se mi dnes velice šikovně vyhnul:) To obdivuji a smekám:)

31.1. - 20:00 - Prima!!! Povinně:D

28. ledna 2009 v 21:46 | upírka Pája (Selin) |  Van Helsing
Takže určitě ste si všimli té úžasné noviny, že v udanou dobu atd. bude Prima pouštět můj nejoblíbenější film - Van Helsing. Takže ti, co to ještě neviděli, nebo nemají možnost, uřčitě ať si to pustí, opravdu to stojí za to:) Vlastně já teď taky nemám možnost si ho pustit, takže se musím bezpodmínečně kouknout a budu to i nahrávat do komplu, nebo se o to pokusím, takže ve výsledku bych mohla vyrábět podobná úžasná videa, která momentálně můžete shlédnout na youtubu:)


Bratri Ebenove - Folklorecek

27. ledna 2009 v 19:16 | Ebenové |  Vtipný věci
Tak toto je taková jemná parodie na Čechomory...

Ale jak pak hned otočilixDxDxD (škoda, že ty modráky nebyly moc vidětxDxDxD)

A prey: "Já teda pana Ebena osobně neznám, takže to nebude nic osobního, já neznám ani tu skupinu ti Bratři Ebenové ani nevím jestli to jsou opravdu bratři, jako jo?"

xDxDxD

"To, že se Ebeni pustili mezi nás folkaře, považuju za nechutný. Podívejte se, já dělám folk dvacet let..."xDxDxD

Ale je to naprosto perfektní, já, mamka i ségra sme spadly ze židlexDxDxD


a pak nám tu aparatůru mohli dát, nemuseli to rozflákatxDxDxD

"Marku HOBLUJ!!!" xDxDxD

Jsem KONEC!!!

26. ledna 2009 v 20:43 | upírka Pája (Selin) |  Jsem
No já vím, že s tím mám jít do háje, ale dostala sem se do třetího a posledního kola v SONB. Mám poslední soupeřku a moc bych vás prosila, abyste mi dali hlas. Ten blog o kterém mluvím je tady.

Naposledy díky moc, vaše Selin:)

Božská Bouřka

26. ledna 2009 v 20:34 | Nevím + dokončení-já |  Povídky
Byla jednou jedna prababička a ta bydlela na okraji vesnice. Jednou byla hrozná bouřka a v tom někdo zabouchal na okna světnice. Prababička si nejprve myslela, že se jí jenom něco zdá, ale za chvíli se ozvalo ještě silnější zabouchání na dveře.

Jsem2

24. ledna 2009 v 15:39 | upírka Pája (Selin) |  Jsem
A hlásí se nám tu druhé kolo, nyní bych potřebovala opravdu pomoci, bo z pěti, co nás tam je, zbydeme jen dva(zbydou). Takž lidičky, kdo mi chce pomoci, tak prosím na téhle adrese.

Díky moc, Selin

Ovál

24. ledna 2009 v 15:38 | upírka Pája (Selin) |  Povídky
Upozornění pro úvod: Název tohoto příběhu není. Nebo spíš je takový, jaký je. Původně se určitě nějak jmenoval, ale ti, kteří tento příběh slyšeli až do konce, tak vědí, proč má zrovna toto pojmenování. A i těm, kterým sem to vyprávěla bez udání jména, a pak sem se zeptala na návrh na název nevěděli. Ale po nějaké chvíli si vzpomněli na toto "jméno" a hned mu to usoudili. Tak se mu tak říká. Ti, kteří to neznají, význam pojmenování nepochopí. A ti, kteří to znají, pak to chápou... aspoň myslím:)

Chřipka?

24. ledna 2009 v 15:35 | upírka Pája (Selin) |  Texty(mé kecy:)
Pokračování:

Ústa mi ucpala teploměrem... 38,3... a já pochopila, že bych se neměla přeceňovat. Ale další den to nebylo o nic lepší, v poledne sem si naměřila 39,6 což už sem teda sama o tom pochybovala. Na pomoc sem musela vzít prášky. Takže teď je baštím a vypadá to slibně. Ale ještě se necítím nejlíp Však taky už mám jen 37, 5.

Ale začaly mě strašně bolet oči. A to tak, že se můžu koukat pouze dopředua ne do stran. Což mi teď při doostřování z klávesnice na obrazovku a zpět taky dělá veliký bolesti. Tak jenom tak stručně, abyste věděli co se mnou je:)

Asi se tu opět pár dní neukážu, teda aspoň dokud mě nepřestanou bolet bulvy, tak se tu mějte!:)

21.1.

24. ledna 2009 v 15:35 | upírka Pája (Selin) |  Deníček
Středa

Tak tento den se mi opravdu povedl hned od začátku...

Ráno vstávám zhruba v 6:00. Abych stihla autobusus, tak vycházím 7:00.

No a ráno sem vstala v 5:38. Úplně sem se zhrozila, že sem zaspala(myslela sem si, že je 6:38.) Tak valim, valim a až sem se za pět šest zamyslela, tak sem si to řekla ještě párkrát no a vyšlo, že je za pět ŠEST a né za pět SEDUM, co sem si myslela. Tak sem se v klidu ještě uložila do lihuxD.

Když sem přišla do školy, tak tam kluci u vedlejší kóje řešili že nemaj zámek. Tak se Titus z prdele zeptal: "Hej lidi, nemá tady někdo zámek?". Zuzanka stojící naproti mě poznamenala: "No kdybys byl Emák, tak jich máš dost." Tak sem si vzpomněla, že já vlastně jeden takovej malej od ťamců nosím na kalhotech.../* Tak sem jim ho půjčila, ale pak se mi už nechtěly přidělávat všechny ty řetězy a tak sem je nechala volně viset.

Do šatny mezitím přišla Nikča a pak i Lukáš. Mnul si červené oči a Nikča to vystihla: "Takovej rozespalej výraz..."

No vlastně všichni toho dne byli rozespalí, co se mi zdálo.

Po pár hodinách sem byla úplně vyřízená. Všechno mě bolelo. Hlavně svaly, klouby, hlava... kašlala sem jako... no to se vlastně ani nedá přirovnat, ale strašně mě pak z toho bolely ty břišní svaly. Když sem šla, tak sem měla cítila, jak mi v hlavě pluje mozek(mozek ano, i když v něm nic není:)

Vlastně sem byla pak ráda, že sem se v pořádku dostala domů. Rozhodla sem se, že do souboru nepůjdu. Lehla sem si a usnula. Vzbudila sem se někdy kolem šesté... asi... mamce stačil jediný pohled na mě a svého přesvědčení o tom, že ve čtvrtek ani v pátek nepůjdu do školy se nevzdala. A to i přes to, že to byly poslední možnosti, kdybych si mohla opravit známky...

Zbytek viz v některém z dalších článků...

/* - mám totiž na kalhotech připevněných pět řetězů... a takovej kousek látky, co je vzadu na pásek to věšný šmirglování těch kroužků nemůže držet věčně, takže sem si proto pořídila zámeček na takový ty dívčí deníčky, no a na tom to všechno visí:)

Nemo - Piano Version

24. ledna 2009 v 15:14 | upírka Pája (Selin) |  NIGHTWISH
Tak zasem sem našla jedno móóóc pěkný video... teda tady ani tak nejde o "zjev", ale o poslech, bo je to úplně nádherný... vždycky na koncíku tam Tuomas přidá i druhou ruku, přidělá k tomu bůh ví co a tady je to (řekla bych) úplně stejný, jako origoš... ten klavír, kytary tam sou taky pěkně udělanýxDxDxD


20.1.

20. ledna 2009 v 22:42 | upírka Pája (Selin) |  Deníček
Úterý

Uf, tak dneska su fakt ráda, že dnešek a včerejšek už mám za sebou.

Jsem1

19. ledna 2009 v 19:00 | upírka Pája (Selin) |  Jsem
Lidičky, protože mě jedno moje SBénko poprosilo, tak sem se zůčastnila SONB. Říkala sem si, že s tímhle já končím, bo se mi nechce vás furt nutit do toho, abyste pro mě hlasovali. S bleskajdama sem nezkončila, ale nějak nemám čas, nebo se tomu spíš vyhýbám, prostě se mi nechcou dělat diplomky, ale asi zase budu muset:)

Takže abych to zkrátila, tak kdybyste byli tak hodní a hlasovali pro Selin tady.

Díky moc, vaše... však víte kdoxDxDxD

Room 409

19. ledna 2009 v 18:30 diskografie
CD: The Poison


All These Things (Revolve Around Me)

19. ledna 2009 v 18:15 diskografie
CD: The Poison

videoklip

Hit The Floor

19. ledna 2009 v 17:54 diskografie
CD: The Poison